Osuszacze pólprofesjonalne - zastosowanie

OSUSZACZE PÓŁPROFESJONALNE ZASTOSOWANIE

Piwnica
Garaż
Wilgoć niekorzystnie wpływa na przechowywane w garażu czy piwnicy różnego rodzaju narzędzia czy sprzęt, który chcemy przechować przez okres np. zimowy.

Małe pomieszczenie magazynowe, magazyn części
Magazyn z produktami wrażliwymi na wilgoć
Hurtownia
Powstawanie korozji w dużym stopniu zależne jest od wilgotności powietrza. Narażenie stali na działanie powietrza o wilgotności względnej ok. 60% staje się przyczyną powstawania ognisk korozji. Powietrze, którego wartość wilgotności względnej mieści się w przedziale od ok. 60 do 100% znacząco przyśpiesza proces korozji. Utrzymywanie wilgotności na poziomie 45-50% pozwala, chronić metale żelazne przed korozją.


Biuro handlowe
Pomieszczenie ze sprzętem komputerowym
Osuszanie powietrza, obok ogrzewania, chłodzenia i nawilżania służy do utrzymywania właściwych parametrów powietrza w pomieszczeniu. Zapewniając właściwe parametry powietrza zapewniamy dobre samopoczucie osobom pracującym w biurze, a wykorzystywany sprzęt komputerowy nie jest narażony na szkodliwe działanie wilgoci.


Biblioteka, księgarnia, archiwum, pokój z instrumentami muzycznymi
Aby przez długi czas można było archiwizować dokumenty, książki czy filmy bez ich uszkodzenia, wilgoć w takim pomieszczeniu powinna być utrzymywana na właściwym poziomie, a można to osiągnąć stosują osuszacze naszej firmy. Instrumenty muzyczne, czy wartościowe eksponaty również powinny być chronione przed niepożądanym, szkodliwym działaniem wilgoci. Papier przechowywany w warunkach zbyt wysokiej wilgotności traci swoją sztywność i odkształca się.

 
Podczas prac remontowych, malarskich
Użycie osuszacza powietrza podczas prac remontowych czy malarskich przyspiesza wysychanie ścian po malowaniu, tynków, czy posadzek przed położeniem parkietu.

 
Po zalaniu budynku, mieszkania, piwnicy
Osuszacze kondensacyjne umożliwiają szybkie usunięcie szkody po zalaniu budynku przywracając go do używalności. Szybkie i skuteczne usunięcie wilgoci zapobiegnie powstawaniu grzybów i pleśni.

 
„Artykuł udostępniony za zgodą firmy Desa Poland Sp. z o.o., www.masterheaters.pl”

KONTAKT
x

Zostaw swój numer
Oddzwonimy do Ciebie.


Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować


33 817 33 33