O firmie

 

Firma „ARMAX” powstała w 1992 roku oferując produkty branży armaturowo - pompowej.

Od 1994 roku poszerzyliśmy zakres naszej działalności o sprzedaż i wynajem maszyn budowlanych oraz usługi serwisowe.

Rozpoczęcie współpracy z renomowanym producentem sprzętu komunalnego i rolniczego - firmą KUBOTA wzbogaciło naszą ofertę o szeroką gamę maszyn komunalnych oraz traktorów i maszyn rolniczych. Nasza oferta obejmuje również szeroką paletę maszyn budowlanych, w tym minikoparek oraz części zamiennych.
Doświadczenie w branży zdobyte w trakcie wieloletniej współpracy z renomowanymi  producentami takimi jak  TAKEUCHI, HONDA, MIKASA, MASTER, KAESER, GRUNDFOS sprawia, że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na krajowym rynku maszyn budowlanych.
Sposoby działania naszej firmy obejmują oprócz tradycyjnej sprzedaży, realizację prezentacji i pokazów, na których zapoznajemy klientów z możliwościami i zaletami oferowanych przez nas maszyn i urządzeń.
Poprzez udział w licznych szkoleniach nasza kadra podnosi swoje kwalifikacje w celu profesjonalnego prezentowania oferowanych przez nas produktów.

Nasi doświadczeni handlowcy służą radą i pomocą techniczną przy doborze interesujących Państwa maszyn i urządzeń w trakcie przygotowywania oferty handlowej oraz na całym etapie realizacji zamówienia.
Najwyższy poziom usług oraz oferowanego sprzętu, zaufanie i zadowolenie klientów zostało potwierdzone wieloma wyróżnieniami przyznanymi nam przez znanych producentów krajowych i zagranicznych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ustawicznie pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty oraz poprawą jakości obsługi klienta.

 

 

KONTAKT
x

Zostaw swój numer
Oddzwonimy do Ciebie.


Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować


33 817 33 33