Odśnieżarki Honda

Od ponad 30 lat japoński koncern Honda jest jednym z liderów w produkcji odśnieżarek spalinowych

Marka Honda opiera się na idei produkcji wysokiej jakości maszyn, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zastosowanie w nich najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych powoduje, że sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach zimowych.

Honda oferuję szeroką gamę odśnieżarek spalinowych, zaczynając od najmniejszych modeli bez napędu HS 550 i HS 621, po samobieżne odśnieżarki kołowe i gąsienicowe z napędem mechanicznym i hydrostatycznym, służących do odśnieżania zarówno małych przydomowych powierzchni aż po duże przestrzenie, takie jak parki czy boiska szkolne.

Odśnieżarki kołowe HS 550 i HS 621 to najmniejsze maszyny, idealnie nadające się do częstego i regularnego odśnieżania wokół domów, chodników, alejek, uliczek czy miejsc parkingowych. Są lekkie i zwrotne oraz bardzo łatwe i bezpieczne w obsłudze. Polecane są głównie do prac na równym i płaskim terenie.

Większe modele odśnieżarek kołowych HS 760EW, HSS 970EW, HSS 970EWS posiadają już napęd hydrostatyczny, pozwalający dopasować prędkość odśnieżarki do grubości pokrywy śniegu. Wyposażone w wydajne silniki i zbieraki o szerokości toru odśnieżania od 50 do 70 cm mogą być używane do większych powierzchni takich jak ulice, drogi, parkingi osiedlowe czy aleje parkowe.

Odśnieżarki gąsienicowe HSS 970EW/EWS i HS 970ET/ETS, HS 1380 ETHS 622EW HS 622ET/ETS, HS 760EW/EWS oraz HS 760ETE/TS to najszersza gama modeli proponowanych przez Hondę

Zastosowanie w nich układu gąsienicowego sprawia, że wszystkie sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach zimowych, na nierównym i pochyłym terenie. Polecane są przede wszystkim do nieregularnego i szybkiego odśnieżania nawet najbardziej zmrożonego śniegu. Maszyny te wyposażono w silniki o mocy 3,6 – 9,5 KM i dzięki temu mogą przerzucić od 42 do 65 ton śniegu na godzinę w dowolnie wybranym kierunku. Obsługa maszyny jest przy tym prosta i intuicyjna, kierowanie odbywa się za pomocą joysticka lub dźwigni. Niektóre modele posiadają dodatkowo elektryczny rozrusznik i elektryczną regulację wyrzutu śniegu oraz system oświetlenia, co znacznie poprawia bezpieczeństwo i  komfort pracy, zapewniając szybkie uruchamianie w niskich temperaturach.

Odśnieżarki z napędem hybrydowym HSS 1380i, HSM 1180i, HSM 1590i oraz nowości rynkowe - HSM 1380i E,  HSM 1390ik ZE to jedyne na świecie maszyny w których zastosowano tego rodzaju napęd. Napęd hybrydowy polega na tym, że  energia z silnika spalinowego kierowana jest na wirnik, a  wytworzona elektryczność zasila silniki elektryczne, które napędzają maszynę w trakcie pracy.

Odśnieżarki te idealnie nadają się do szybkiego i intensywnego usuwania zasp, zlodowaciałego śniegu z dużych powierzchni i nierównego terenu. To trwałe i niezawodne maszyny, o mocnej i wytrzymałej konstrukcji, wyposażone w silnik o mocy  od 9,5 do 13 KM , które sprawdzają się w najbardziej ekstremalnych warunkach, w trakcie wielu godzin intensywnej pracy. Mogą przerzucić do 90 ton śniegu w ciągu godziny, są zaawansowane technologicznie, a przy tym bardzo łatwe w obsłudze, ponieważ kierowanie nimi jest w pełni kontrolowane przez komputer.

Wszystkie produkowane w Japonii odśnieżarki HONDA to bardzo wytrzymałe, zaawansowane technologicznie maszyny, zaprojektowane tak aby sprostać oczekiwaniom profesjonalistów, a jednocześnie by być przyjazne i bezpieczne dla indywidualnych użytkowników i środowiska.

KONTAKT
x

Zostaw swój numer
Oddzwonimy do Ciebie.


Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować


33 817 33 33