Maszyny budowlane Mikasa

Firma Mikasa to obecnie jeden z czołowych producentów maszyn zagęszczających na świecie.  Wszystkie produkty marki Mikasa produkowane są w Japonii, gdzie poddawane są ciągłym badaniom i innowacjom, a następnie dystrybuowane na rynki Azji, USA i Europy.
Mikasa oferuje szeroką gamę maszyn zagęszczających takich jak ubijaki, zagęszczarki rewersyjne lub jednokierunkowe oraz walce wibracyjne.

Ubijaki Mikasa serii MT i MTX cechuje nie tylko nowoczesny wygląd, ale przede wszystkim doskonałe parametry wydajnościowe i techniczne.

Przeznaczone są do prac zagęszczających wszystkich rodzajów podłoża, szczególnie tam gdzie konieczny jest wysoki stopień zagęszczania. Dzięki niewielkim rozmiarom i zwartej budowie doskonale sprawdzają się podczas prac w wykopach oraz remoncie i naprawie dróg.

Stopy wibracyjne serii MTX 60E o wadze 64kg i MTX 70E ważący 75kg cechuje idealnie rozłożona siła ciężkości i parametry, które pozwalają osiągnąć wysoki stopień zagęszczania gruntu, wymagany przy pracach naprawczych dróg i poboczy. Potrójny system filtracji, system antywibracyjny VAS, licznik motogodzin oraz rolka transportowa sprawia, że maszyny są przyjazne dla użytkownika oraz zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy.
Ubijak MT- 65H przeznaczony jest do zagęszczania podłoża ziemnego w wykopach, kanałach lub pracach związanych z zabudową rur i przewodów. Idealny dla firm wypożyczających maszyny budowlane.
Model  MTR -40F to ultra-lekki unikalny skoczek o wadze 46 kg i szerokości stopy zaledwie 15 cm. Przeznaczony dla firm instalatorskich do zagęszczania bardzo wąskich wykopów wykonanych koparkami łańcuchowymi pod kable i rury. Dodatkowa rączka dla operatora sprawia, że maszyna doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach, gdzie wymagane jest zagęszczanie boczne lub pod kątem.
Mikasa oferuje również całą gamę jednokierunkowych zagęszczarek wibracyjnych o wadze od 78 do 120 kg serii MVC. Maszyny te przeznaczone są do zagęszczania piasku, żwiru i gruntów niespoistych. Zastosowanie płyty poliuretanowej pozwala na zagęszczanie kostki brukowej, a dzięki zastosowaniu zbiornika na wodę maszyny te stają się narzędziem do prac asfaltowych podczas naprawiania nawierzchni.
Atutem zagęszczarek MIKASA są nowoczesne jednostki napędowe Honda, stworzone specjalnie do pracy w ciężkich warunkach oraz przy bardzo wysokich wibracjach. Maszyny wyposażone są ponadto w szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych, które wpływają na wydajność i komfort pracy. Są to m.in.: system tłumienia drgań przenoszonych przez rączkę (VAS), specjalnie wyprofilowany wibrator, użebrowana żeliwna płyta o dużej odporności na ścieranie oraz ergonomiczna rączka.

W ofercie MIKASY znajduje się cała linia klasycznych zagęszczarek rewersyjnych  serii MVH od 120 do 550 kg. Nowością w ofercie MIKASY jest seria maszyn MVH-PAS od 340 do 550 kg, wyposażonych w miernik zagęszczenia gruntu - Compas System COMPAS pozwala skrócić czas pracy operatora nawet o ok. 20-30% i osiągnąć właściwy efekt na całej zagęszczanej powierzchni.

Zagęszczarki MVH 120 GH VAS  i MVH 150 GH VAS są to lekkie zagęszczarki rewersyjne przeznaczona do zagęszczania niemalże wszystkich rodzajów podłoży. Maszyny te mają bardzo szerokie zastosowanie przy różnorakich pracach budowlanych: zagęszczanie ścieżek pieszych i rowerowych, zagęszczanie ław fundamentowych oraz innych trudno dostępnych miejsc. Po zastosowaniu płyty elastomerowej idealnie nadają się do wyrównywania kostki.

Seria MVH 206 i MVH 308GH to średnie, uniwersalne zagęszczarki rewersyjne przeznaczone do zgęszczania różnych rodzajów podłoży. Wyposażone są w profesjonalny silnik Yanmar Diesel L70. Wyjątkowo duża siła odśrodkowa i idealna manewrowość sprawia, że maszyny te bardzo dobrze sprawdzają się przy różnorakich pracach budowlanych jak np: zagęszczanie placów, dróg i parkingów. W opcji wyposażenia występują płyty poszerzające, które zwiększają szerokość pracy maszyny o 150 i 300 mm.
Najcięższe zagęszczarki MVH 408 DSY i 508 DSZ wyposażone zostały w profesjonalny, mocny silnik HATZ diesel 1B50 przez to znajdują zastosowanie we wszystkich miejscach, gdzie nie można użyć jeszcze cięższego sprzętu zgęszczającego np. walca wibracyjnego.

Najwyższa japońska jakość, wysokiej jakości komponenty oraz staranność montażu gwarantują niezawodność i trwałość maszyn Mikasa.

 

KONTAKT
x

Zostaw swój numer
Oddzwonimy do Ciebie.


Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować


33 817 33 33