Kosiarki samojezdne John Deere

Kosiarki samojezdne  JOHN DEERE

Nawet 170 lat doświadczenia pracy w polu nie wystarczy, żeby zbudować kosiarki odpowiednie dla wymagających klientów. Potrzebne jest  innowacyjne podejście.

Firma John Deere ponosi codziennie ogromne nakłady finansowe na badania i projekty, aby stworzyć kosiarki gwarantujące użytkownikowi komfort i wygodę użytkowania oraz wydajność.

Kosiarki samojezdne John Deere przeznaczone są do stosunkowo dużych powierzchni trawiastych, ale szeroka gama modeli sprawia, że każdy dobierze odpowiednią kosiarkę do swoich potrzeb.

Modele z serii Standard zaprojektowane są z myślą o mniejszych ogrodach. Charakteryzuje je solidne wykonanie, duża wydajność oraz wyjątkowa zwrotność, przez co sprawdzają się nawet w wąskich miejscach.

Kosiarki samojezdne  X  z serii Standard są doskonałym kompromisem w przypadku, gdy nie preferuje się kosiarki pchanej.

Wyposażone są w dźwignię umożliwiającą zmianę z wyrzutu bocznego na mulczowanie skoszonej trawy, a modele X 135R i X 155R w standardzie posiadają zbiornik na trawę. Kosiarki samojezdne Standard to idealne maszyny do niewielkich ogrodów, pozwalające uzyskać efektowny i zadbany trawnik.

Dzięki zastosowaniu doczepianych dostawek, kosiarki serii X można również wykorzystywać do wielu innych zadań o każdej porze roku, począwszy od odśnieżania aż po zamiatanie posesji szczotką rotacyjną.

Seria Select to bardziej zaawansowane technologicznie maszyny, które dzięki potężnym silnikom, wyjątkowej precyzji oraz wytrzymałej i wzmocnionej ramie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Kosiarki X 300 to najmniejsze z serii Select, które doskonale sprawdzają się na mniejszych powierzchniach, wymagających perfekcyjnego skoszenia murawy. Mały promień skrętu, wyjątkowa przyczepność, oszczędny silnik VTwin, automatyczna skrzynia biegów, a przy tym łatwa i intuicyjna obsługa, sprawiają, że pielęgnacja ogrodu staje się przyjemnym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Kolejnym unikalnym rozwiązaniem inżynierów John Deere jest system Turbostar, który zapewnia dokładne zbieranie skoszonej trawy do pojemnego zbiornika.

Nowością w ofercie serri X 300 jest model X 350 R. Traktorek jest łatwy w obsłudze, dzięki zastosowaniu przekładni sterowanej dźwigniami nożnymi Twin Touch™ i standardowo wyposażony w cztery koła skrętne, co oznacza wysoką zwrotność w każdej sytuacji.

Kosiarki X 500 z serii Select zostały zaprojektowane z myślą o koszeniu trawy na bardziej zróżnicowanym terenie. Cechuje je niski środek ciężkości oraz duży rozstaw osi. Wyposażone są w agregat koszący Edge Extra, wspomaganie kierownicy, sterowanie na 4 koła, wyjątkowo solidną i wytrzymałą ramę oraz wygodny fotel operatora. Zastosowanie rozwiązań technicznych uwzględniających wymagania ergonomii zapewnia komfortową pracę w najtrudniejszych warunkach. Maszyny z serii X 700 Select są jednocześnie kosiarkami samojezdnymi i ciągnikami wielozadaniowymi.  Wyposażone są w silnik wysokoprężny, blokadę mechanizmu różnicowego, a możliwość dołączania do nich różnych przystawek: lemiesza, szczotki rotacyjnej czy przyczepki czyni z nich uniwersalne maszyny do różnych zadań. Można nimi kosić, zamiatać, odśnieżać oraz przewozić, a zaczep Quick – Hitch umożliwia łatwe i szybkie podłączenie narzędzi.

Kosiarki samojezdne John Deere to wielofunkcyjne, bezawaryjne maszyny, skonstruowane tak, aby wykonywać najtrudniejsze zadania z największym komfortem i wygodą przez długie lata.

KONTAKT
x

Zostaw swój numer
Oddzwonimy do Ciebie.


Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować


33 817 33 33