Kosiarki Honda

Kosiarki HONDA

Od momentu powstania w 1948 roku koncern HONDA stosuje zasadę ciągłej innowacyjności, stale poszukując nowych rozwiązań. Dzięki temu jest twórcą wielu standardów obowiązujących na światowym rynku maszyn ogrodniczych. Zróżnicowana i szeroka oferta kosiarek HONDA – od lekkich modeliz serii IZY łączących w sobie łatwość obsługi z trwałością, poprzez zaawansowane technologicznie kosiarki serii HRX, aż do profesjonalnych kosiarek serii HRH i UM, pozwala na wybór odpowiedniego typu. Najważniejszym kryterium, jakim powinniśmy się kierować przy wyborze kosiarki, jest powierzchnia koszonego trawnika.

Dlatego firma Honda oferuje kosiarki w różnych grupach modelowych, w zależności od wielkości powierzchni.

Seria IZY obejmuje pięć modeli kosiarek o szerokości roboczej od 41 cm, 46 cm do 53 cm, wyposażonych w silnik najnowszej generacji – HONDA GCV 135 o mocy 3,5 KM. 

W największym modelu tej serii zastosowano silnik GCV 160 A o mocy 4,4 KM. Kosiarki IZY dostępne są również w dwóch wersjach – z napędem lub bez napędu. Chcąc poprawić komfort użytkowania, Honda zastosowała noże tnące i modyfikacje kanałów odprowadzających pokos, a także zredukowała o ponad 30 % poziom hałasu.

Dodatkowo kosiarki IZY wyposażono w system automatycznego ssania oraz system bezpieczeństwa BLADE BRAKE, co znacznie uprościło ich obsługę. Wszystkie te rozwiązania sprawiły, iż kosiarki serii IZY są niezawodnymi, cichymi i funkcjonalnymi maszynami, idealnymi do koszenia trawników o małej i średniej powierzchni.

W serii HRX Super Komfort zastosowano najnowocześniejsze technologie, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kosiarki wyposażono w trwałe czterosuwowe silniki Honda, układ dekompresji komory spalania, hamulec noża Roto-Stop (pozwalający na zatrzymanie noży bez wyłączania silnika) lub blokadę Blade-Brake -zatrzymującą noże kosiarki po 1 obrotu. Innowacyjnym rozwiązaniem jest również napęd hydrostatyczny, system zmiennego mulczowania Microcut oraz obudowa kosiarki High-Tech wykonana z nowoczesnych materiałów Polystrong i Xenoy. Unikalnym osiągnięciem inżynierów Hondy jest system Varsamow, który za pomocą jednej dźwigni umożliwia ustalenie proporcji – ile ściętej trawy ma trafić do kosza, a ile po mulczowaniu pozostać na trawniku. Seria HRX to trwałe kosiarki, które poprzez zastosowane w nich najnowocześniejszych rozwiązań sprawiają, że koszenie nawet dużych powierzchni staje się przyjemnością.

Profesjonalna seria kosiarek PROFI stworzona została z myślą o ciężkiej, czasami wielogodzinnej pracy w najtrudniejszych warunkach (na terenie parków, obszarów rekreacyjnych, obiektów sportowych, boisk czy zieleńców miejskich) - wszędzie tam, gdzie liczy się jakość i szybkość pracy bez marnowania czasu na awarię czy przestoje. Najważniejszym elementem kosiarek jest niezwykle trwały silnik HONDY GXV 160, który w przeciwieństwie do innych modeli dostępnych na rynku, może być nawet kilkukrotnie remontowany. Istotną cechą kosiarek HRH I UM jest niskie zużycie paliwa, które gwarantuje mniejsze koszty eksploatacji przy maksymalnej wydajności. Zastosowano w nich hydrostatyczny układ napędu tylnych kół (pozwalający płynnie regulować prędkość jazdy podczas pracy), aluminiową obudowę, oraz funkcję ROTOSTOP® (odłączenie napędu ostrza od silnika) – pozwalającą bezpiecznie opróżniać kosz bez konieczności gaszenia silnika.

Harmonijne połączenie praktycznych rozwiązań technicznych z nowoczesnym wyglądem oraz precyzja wykonania czynią nowe kosiarki HONDA niezawodnymi, cichymi i efektywnymi maszynami do PRZYJEMNEGO KOSZENIA zarówno przydomowych ogródków, jak i dużych powierzchni trawiastych.  

KONTAKT
x

Zostaw swój numer
Oddzwonimy do Ciebie.


Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować


33 817 33 33