Promiennik olejowy XL 9 SR

Olejowe promienniki podczerwieni typ XL 9 S prawie nie wydzielają spalin ponieważ ich komora spalania wyposażona jest w specjalną wkładkę ceramiczną.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Wynajem

+48 668 462 074

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Wynajem

+48 668 462 074

Opis

Wysokiej jakości promiennik podczerwieni na olej opałowy lub napędowy typu XL 9 SR.

Używany jako ogrzewanie miejscowe na halach produkcyjnych, budowach, w sortowniach spożywczych, przy liniach produkcyjnych itp.

Olejowe promienniki podczerwieni typ XL 9 SR prawie nie wydzielają spalin ponieważ ich komora spalania wyposażona jest w specjalną wkładkę ceramiczną.

Wkładka ta, w czasie pracy urządzenia rozgrzewa się do bardzo wysokiej temperatury, a produkty spalania uderzając w nią ulegają niemalże całkowitemu dopaleniu.

Dzięki zastosowaniu wkładki ceramicznej osiągnięto spalanie rzędu 99%, przy 100% efektywności.

Promienniki podczerwieni XL 9 S osiągają 100% sprawności, ponieważ całkowite ciepło pochodzące ze spalania oleju jest dostarczane do pomieszczenia ogrzewanego.

Urządzenie przeznaczone do ogrzewania punktowego. Model XL 9 S posiada bardzo zwartą konstrukcję.

Panel sterowniczy jest niezwykle prosty w obsłudze, a umiejscowienie wlewu paliwa umożliwia wygodne napełnianie zbiornika.

Zalety Promiennika MASTER XL 9 SR:

  • ciepło promieniowe,
  • ukierunkowane silne promieniowanie cieplne,
  • brak strumienia powietrza,
  • cicha praca,
  • oddzielny palnik olejowy,
  • elektroniczna kontrolka płomienia,
  • opcja podłączenia termostatu pomieszczeniowego,
  • proces usunięcia nadmiaru gorącego powietrza z urządzenia trwa 180 sek.,
  • komora spalania zrobiona z włókna ceramicznego,
  • wskaźnik poziomu oleju w standardzie,
  • mocna i trwała konstrukcja,
  • łatwe w użytkowaniu.

Informacje dodatkowe

Waga 69,00 kg