Oferta pracy

Poszukujemy doradcy techniczno-handlowego, który będzie zajmował się sprzedażą i doradztwem w zakresie koparek marki Takeuchi oraz osprzętu do tych maszyn.

Zakres obowiązków:
◾️ utrzymywanie pozytywnych relacji z bieżącymi klientami
w zakresie sprzedaży koparek marki Takeuchi,
◾️ pozyskiwanie nowych klientów,
◾️ prowadzenie negocjacji handlowych,
◾️ doradztwo handlowe i techniczne.

Wymagania:
◾️ doświadczenie w handlu na stanowisku przedstawiciela
handlowego,
◾️ wykształcenie minimum średnie,
◾️ mile widziana znajomość branży budowlanej,
◾️ umiejętność budowania relacji z klientami,
◾️ prawo jazdy kat. B,
◾️ obsługa komputera,
◾️ umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole.

Oferujemy:
◾️ umowę o pracę na pełen etat,
◾️ stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju,
◾️ szkolenia specjalistyczne,
◾️ niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon).

KONTAKT
x

Zostaw swój numer
Oddzwonimy do Ciebie.

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować